13 różowych róż w bukiecie

Wybierz swój rozmiar

Duży

180 PLN

Średni

120 PLN

Krótki

80 PLN

Dostawa: od 0,00 PLN! Dostawa w 2h!

Twoją przesyłkę doręczymy w wybranym przez Ciebie terminie! Datę dostawy wybierzesz w zamówieniu.

Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Opis

Bukiet stworzony z 13 różowych róż to propozycja, która skierowana została do osób pragnących wyrazić swoje uczucia względem ludzi bliskich sercu. Różana kompozycja to klasyczne i ponadczasowe połączenie, obok którego wręcz nie można przejść obojętnie. Nie tylko dlatego, że całość robi naprawdę piorunujące wrażenie, ale przede wszystkim dlatego, że taki upominek wręczony prosto z serca pozostaje w pamięci na długo.

Różowe róże nadają się nie tylko na romantyczną randkę, ale również na rocznicę ślubu, a także na wyjątkowe urodziny lub imieniny. Dodatkowo można zdecydować się na błyskawiczną przesyłkę wiązanki prosto z kwiaciarni z dołączonym bilecikiem, na którym umieszczone zostaną ciepłe słowa, wyznania, czy też imię.

Wyraź uczucia i… zaskocz!

Taka przesyłka pocztowa z całą pewnością zaskoczy każdego, ale jedynie w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dlatego też trzynastka wcale nie musi być pechowa, a łzy w oczach nie muszą oznaczać smutku, lecz ogromną radość. Trzynaście różowych róż w bukiecie pozwoli wyrazić wszystko to, o czym zawsze chcieliśmy, ale na przykład z pewnych względów baliśmy się powiedzieć wprost.

To prawdziwy poemat bez słów. Dlaczego? Ponieważ słowa są zbędne i mogą jedynie zakłócić tę cudowną i wyjątkową chwilę. Zatem jeżeli ktoś ma ochotę sprawić wyjątkową niespodziankę żonie, przyjaciółce, mamie, babci, czy też córce, różowe róże będą właściwym wyborem. Barwa różowa jest bezpieczna i sprawdzi się w praktycznie każdym momencie i to bez względu na okazję. 

Jeden z najładniejszych bukietów które wychodza z naszej kwiaciarni w Poznaniu. Oferujemy dowóz na terenie całej Wielkopolski. Przy zakupie powyżej 50 PLN, dowóz w Poznaniu gratis. 

 

kwiatywsieci.pl - nie jesteśmy pośrednikiem, dostarczamy prosto z naszej kwiaciarni lub partnerskich o sprawdzonych wymogach jakościowych.