Bukiet białych róż w jucie

Wybierz swój rozmiar

100 sztuk

1300 PLN

11 sztuk

160 PLN

15 sztuk

210 PLN

25 sztuk

340 PLN

50 sztuk

670 PLN

Dostawa: od 0,00 PLN! Dostawa w 2h!

Twoją przesyłkę doręczymy w wybranym przez Ciebie terminie! Datę dostawy wybierzesz w zamówieniu.

Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Opis

Nie ma chyba kwiatów piękniejszych i bardziej efektownych od róż. I niezależnie od tego, z jakiej są one wręczane okazji, zawsze wyglądają doskonale. Oferując Państwu bukiet z białych róż możemy zapewnić, że wywołają one w osobie obdarowanej same pozytywne emocje. Ta królewska wręcz piękność jest niezwykle efektowna i ponadczasowa. Długie, białe róże są idealnym wyborem dla ukochanej kobiety. Możemy kupić je bez okazji, ale i w szczególnym dla wybranki Waszego serca dniu. Na Dzień Kobiet, na Walentynki, na rocznicę ślubu i na każdą inną okazję, aby Wasza kobieta poczuła się wyjątkowo i szczególnie. Bukiet tych róż można dostarczyć wraz z bilecikiem przez pocztę kwiatową. W towarzystwe różn znajdziemy również małe, białe serce, podkreślające charakter wiązanki. 

Bukiet z białych Róż o nazwie White Naomi ułożony z drewnianym sercem i wykończony naturalną jutą .Można go podarować Ukochanej Osobie a biała Róża jest symbolem niewinnosci i czystosci.

Kładziemy bardzo duży nacisk na to, aby każdy bukiet wychodzil idealnie taki sam, jak na zdjęciu. Gdyby jednak bylo coś co Państwa zaniepokoilo, prosimy o kontakt.

kwiatywsieci.pl - nie jesteśmy pośrednikiem, dostarczamy prosto z naszej kwiaciarni lub obiektów partnerskich o sprawdzonych wymogach jakościowych.