Zmień walutę | | /

Obsadzanie donic roślinami doniczkowymi

KWIATYWSIECI.PL to nie tylko kwiaciarnia internetowa realizująca zamówienia dla Klientów z największych miast w całej Polsce – z Wrocławia, Torunia, Poznania czy Krakowa. Nasza wieloletnia działalność w branży florystycznej oraz zdobyte doświadczenie na tym polu pozwala na wykonywanie tzw. obsadzania donic. Wykorzystujemy do tego rośliny doniczkowe z całego świata, importując je bezpośrednio od uznanych ogrodników holenderskich. Bazujemy na roślinach zielonych i kwitnących od 10 centymetrów do kilku metrów wysokości. Ponadto zapewniamy dostawę donic renomowanych firm Lechuza oraz Lamela w pełnej kolorystyce w cenach producenckich. Usługę proponujemy firmom, hotelom, restauracjom, a także Klientom indywidualnym.

Opieka zieleni zewnętrznej

Oferujemy profesjonalną opiekę nad zielenią zewnętrzną. Do prac pielęgnacyjnych wykonywanych przez nasz zespół należą m.in.: opryski ochronne dla roślin, pielenie, podcinanie, podlewanie, przesadzanie, pielęgnacja i regeneracja trawników.

Opieka oraz aranżacja wnętrz roślinami doniczkowymi

Zapewniamy usługi aranżacji i pielęgnacji zieleni we wnętrzach. W naszej ofercie znajduje się m.in. całoroczna opieka nad zielenią we wnętrzach – nawożenie, podlewanie, zapobieganie i leczenie chorób roślin doniczkowych, mycie roślin, przesadzanie, podcinanie. Ponadto w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór roślin doniczkowych, dużych sztucznych drzew oraz donic, za każdym razem indywidualnie dobieranych do potrzeb naszych Klientów.

Dekoracje z kwiatów ciętych i sztucznych

Oprócz działalności jako kwiaciarnia internetowa z Poznania, tworzymy kompozycje florystyczne do recepcji, sal bankietowych, na konferencje czy stoiska targowe. Nasze dekoracje mają zawsze niepowtarzalny charakter. Wykonujemy je z uwzględnieniem wystroju pomieszczeń, w których będą się znajdować. Chcemy, aby dodatkowo oddawały charakter imprezy oraz okoliczności.

Aranżacja dekoracji świątecznych

Przygotowujemy kompleksowe dekoracje świąteczne: montaż i dekorowanie choinek, zawieszanie girland, montaż oświetlenia, stroiki świąteczne. Jednak to nie wszystko! Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie odpowiadającego wariantu, prosimy o kontakt. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sprostamy każdemu zadaniu!

 

Czynnie współpracujemy z wieloma firmami w Poznaniu, m.in.: Cinema City Kinepolis, Volkswagen Group Polska oraz Centrum Szkoleniowe VW, City Park Poznań, Don Prestige Residence, Salon samochodowy Toyota Fietz, Salon samochodowy Tomasz Ukleja, Porsche Motor Poland, Skoda Auto Polska, Restauracja Cucina, Hotel IBIS, stoiska targowe na MTP.

W przypadku zapytań o ofertę jesteśmy do dyspozycji pod numerem: 603-136-389 oraz pod adresem e-mail: info@kwiatywsieci.pl.